Ve čtvrtek 12.2.2026 půjdou děti v rámci projektu "Sportujeme od mala" do MŠENSKÉ SOKOLOVNY na lezeckou stěnu. Děti si budou mít možnost vyzkoušet si lezení po umělé lezecké stěně pod vedením zkušených instruktorů. Seznámí se s tím, jaké je potřebné vybavení pro bezpečné lezení, rozcvičí se, zahrají si pohybové hry a dozví se spoustu nových informací o tomto sportu. Akce se zúčastní všechny děti spolu se svými učitelkami, bude jim zapůjčena povinná výstroj a budou bezpečně jištěny zkušenými instruktory. Vyzkoušet si lezení mohou jen ty děti, které budou chtít, kdo nebude chtít, bude hrát s učitelkami sportovní hry.